niedziela, 17 lutego 2019
Imieniny: Bartłomieja, Franciszka i Łukasza
X Powiatowy Bieg Niepodległościowy

X Bieg Niepodległościowy Powiatu Brzezińskiego

12 listopada 2017 r. (niedziela) odbył się jubileuszowy X Bieg Niepodległościowy Powiatu Brzezińskiego.
U zbiegu ulic Konstytucji 3 Maja i Bohaterów Warszawy usytuowano START i METĘ.
W Biegu wzięło udział ponad 240 uczestników. Najmłodszy uczestnik miał 3 latka, a najstarszy 64.
Organizatorami Biegu był UKS "Lider" Brzeziny wspierany przez LKS Koluszki. Wydarzenie organizowane było w ramach zadania publicznego i współfinansowane ze środków Powiatu Brzezińskiego.

W tegorocznej edycji w Biegu głównym na 10 km (10000 m) przewidziano nagrody pieniężne.
Było to możliwe dzięki licznej grupie sponsorów i partnerów, którzy wsparli organizację tego wydarzenia. Byli to:

- Apteki "Sekret Zdrowia" - Krzysztof Rżanek z Koluszek
- Centrum Ogrodnicze "Art Fili" z Felicjanowa
- Hurtownia Materiałów Budowlanych "Kwadrat"
- Producent Namiotów handlowych i ogrodowych NAP Brzeziny
- Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe AN-MIX Brzeziny
- Zakład Pogrzebowy "Szczepaniak" Brzeziny
- Przedsiębiorstwo wielobranżowe "Jedynak" z Brzezin - Mirosław Jedynak
- Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów Włodzimierz Kaźmierczak z Brzezin
- Firma Handlowo - Usługowa "Auto - Części Jaskóła" z Brzezin
- Firma Transportowa "Euro - BUS" z Jasienina Małego
- Fit Centrum Koluszki - Paweł Siedlecki
- Stacja Paliw "TAMIR" w Brzezinach
- Ksiądz Dziekan Marek Balcerak.

Każdy uczestnik biegu odebrał medal.
Wszyscy, którzy tego dnia stanęli na podium, odebrali także paczki z produktami firmy Inter Solar w Buczku - właściciela restauracji "Raz na wozie".
Dla zwycięzców biegu przygotowano napoje izotoniczne.

Atrakcją tego sportowego wydarzenia były stoiska militarne przygotowane przez Stowarzyszenie Kombatantów Misji Pokojowych ONZ oraz Stowarzyszenie rekonstrukcyjno-stylizacyjne Wojska Polskiego "B3 Bee Free Łódź".

Poniżej wyniki:

Bieg 300m.
Dziewczęta do lat 9 i młodsze

I miejsce Adriana Świerczyńska 2008 Brzeziny
II miejsce Nadia Gulej 2009 SP 2 Brzeziny
III miejsce Marika Król 2008 Brzeziny
IV miejsce Irmina Kłąb 2008 Przanówka
V miejsce Zuzanna Sobczak 2008 Brzeziny
VI miejsce Oliwia Wieczorek 2008 Koluszki
7.Anna Siemińska 2010 LKS Koluszki
8.Zuzanna Szurek 2008 Brzeziny
9.Michalina Kotecka 2010 Brzeziny
10. numer startowy 283
11.Zuzanna Sobczak 2008 Brzeziny
12.Anna Szymańska 2009 Brzeziny
13.Nikola Kołodziej 2008 Brzeziny
14.Maja Wiktorek 2010 Zalesie
15.Magdalena Łukasik Zalesie
16. Martyna Wieczorek 2008 Brzeziny
17.Julia Kąpińska 2010 Rozworzyn
18.Lena Trzewikowska 2011 Brzeziny
19.Roksana Król 2011 Brzeziny
20.Nadia Kmieciak 2010 Przecław
21.Joanna Brzezińska 2010 Brzeziny
22.Maria Wojdal 2011 Szymaniczki
23 Lena Malczewska 2012 Brzeziny
24.Gabriela Zawadzka 2014 Brzeziny

Chłopcy 300 m
do lat 9 i młodsze

I miejsce Maciej Płoszka 2008 Brzeziny
II miejsce Braian Sobieszkoda 2009 Brzeziny
III miejsce Dawid Sopada 2008 Janówka
IV miejsce Igor Syrek 2008 Jordanów
V miejsce Ksawery Sienkiewicz 2009 Brzeziny
VI miejsce Jakub Budlecki 2009 Syberia
7.Nikolas Lepski 2008 Rochna
8.Dawid Gwiazda 2008 Brzeziny
9.Jan Wodzyński 2008 Brzeziny
10.Adrian Pryk 2008 Brzeziny
11.Eryk Kamiński 2008 Brzeziny
12.Filip Liśkiewicz 2010 Brzeziny
13.Aleksander Zuchora 2008 Tworzyjanki
14.Eryk Góralczyk 2009 SP 2 Brzeziny
15.Michał Korbel 2009 Przanówka
16.Krzysztof Wojdal 2010 Przecław
17.Maciej Dziubiński 2008 Brzeziny
18.Bartek Sobkiewicz 2010 Brzeziny
19.Jakub Sobkiewicz 2010 Brzeziny
20.Nikodem Kamiński 2010 Brzeziny
21.Jan Kruk 2009 Stare Skoszewy
22.Oskar Grales 2011 Brzeziny
23.Mateusz Sobkiewicz 2008 Witkowice
24.Miłosz Derach 2009 Akademia Sztuk Walki Fight AND WIN
25.Miłosz Steinhauer 2009 Brzeziny
26.Jakub Dąbrowski 2011 Brzeziny
27.Adam Szubert 2010 Zalesie
28.Tomasz Tomaszewski 2011 Bogdanka
29.Seweren Trześniawski 2012 Brzeziny
30.Seweryn Górski 2012 Brzeziny
31.Karol Jaworski 2014 Brzeziny
32.Stanisław Desperak 2014 Gałków Duzy
33.Adam Trzewikowski 2013 Brzeziny

Bieg na 600 m
Dziewczęta 10-12 lat (2007-2005)

I miejsce Aleksandra Kaźmierczak 2005 SP Nr2 Brzeziny
II miejsce Natalia Mospinek 2005 Brzeziny
III miejsce Natalia Niźnikowska 2005 Brzeziny
IV miejsce Zuzanna Gadomska 2005 SP 2 Brzeziny
V miejsce Izabela Potargowicz 2006 SP Kołacin
VI miejsce Magdalena Filipska 2005 Gałkówek Kolonia
7.Anna Skwarka 2005 Brzeziny
8.Natalia Tomaszewska 2007 SP Bogdanka
9.Julia Kencler 2005 Brzeziny
10.Julia Filipiak 2005 SP 1 Brzeziny
11. Milena Guzek 2005 Brzeziny
12.Weronika Skrzyńska 2007 SP2 Brzeziny
13.Karolina Korbel 2007 SP Bogdanka
14.Maja Płocka 2007 SP 2 Brzeziny
15.Maja Maciak 2007 SP 1 Brzeziny
16.Karina Kurka 2005 SP Bogdanka
17.Anna Siemińska 2006 LKS Koluszki
18.Klaudia Dziuda 2006 SP Kołacin
19.Wanesa Potargowicz 2007 SP Kołacin
20.Patrycja Kubiak 2005 SP 2 Brzeziny
21.Zofia Żiółkowska 2006 Brzeziny
22.Nikola Wojdal 2007 SP Bogdanka
23.Zuzanna Bartnicka 2007 SP 2 Brzeziny
24.Wiktoria Adamus 2007 Brzeziny
25.Justyna Mędra 2005 SP 2 Brzeziny
26.Nadia Hoffman 2007 Brzeziny
27.Alicja Sasin 2007 Brzeziny
28.Nikola Karwacka 2005 SP 1 Brzeziny
29.Małgorzata Budziewska 2009 SP Brzeziny
30.Maja Polit 2006 SP Bogdanka
31.Julia Rubaj 2007 SP Bogdanka
32.Sara Kowalska 2007 SP 2 Brzeziny
33.Julia Janiszewska 2007 SP 1 Brzeziny
34.Iza Sicińska 2007 SP Dąbrówka Duża
35.Julia Kubicka 2007 Syberia
36.Wiktoria Czapska 2005 SP 1 Brzeziny
37.Kornelia Terka 2007 SP Dąbrówka Duża
38.Weronika Nizerska 2005 Brzeziny
39.Wiktoria Piotrkowska 2005 SP 1 Brzeziny
40.Weronika Grodzka 2006 SP Brzeziny
41.Kinga Wojdal 2007 SP Bogdanka
42.Kamila Butkiewicz 2006 Brzeziny
43.Aleksandra Nowaczyk 2007 SP Bogdanka
44.Daria Grzejszczak 2005 SP 1 Brzeziny
45.Maja Łukasik 2007 SP Dąbrówka Duża
46.Martyna Godala 2007 SP Dąbrówka Duża

Chłopcy 600 m

I miejsce Kacper Płoszka 2005 SP 2 Brzeziny
II miejsce Karol Sokołowski 2005 Gałkówek Kolonia
III miejsce Bartłomiej Kubicki 2005 Syberia
IV miejsce Mateusz Macha 2007 SP Kołacin
V miejsce Bartłomiej Walczak 2005 Brzeziny
VI miejsce Alan Malczewski 2006 Brzeziny
7. Dominik Eliasiewicz 2005 Brzeziny
8.Maciej Korbel 2005 SP Bogdanka
9.Damian Budlecki 2006 Syberia
10.Maciej Wawrzonek 2007 SP 2 Brzeziny
11.Krzysztof Kubryn 2005 SP 2 Brzeziny
12.Adam Szymański 2006 Brzeziny
13.Adam Żurek 2007 SP 2 Brzeziny
14.Jakub Trześniowski 2005 SP 2 Brzeziny
15.Tomasz Korbel 2007 Przanówka
16.Szymon Łukasik 2006 SP 1 Brzeziny
17.Jakub Karbowiak 2006 SP 2 Brzeziny
18.Mikołaj Śniady 2006 Brzeziny
19.Dawid Rawicki 2007 Dąbrówka Duża
20.Michał Loba 2007 Brzeziny
21.Wiktor Budziewski 2007 Koluszki
22.Jakub Kowalski 2007 SP 1 Brzeziny
23.Bartosz Lewandowski 2007 SP Bogdanka
24.Wiktor Burtka 2006 SP 2 Brzeziny
25.Jakub Urbański 2006 Brzeziny
26.Wiktor Ferdzyn 2006 SP 2 Brzeziny
27.Jacek Spychalski 2007 Koluszki
28.Filip Jaruszkowski 2005 SP 2 Brzeziny
29.Aleksander Góralczyk 2006 SP2 Brzeziny
30.Krystian Kłos 2007 Brzeziny
31.Damian Podgórski 2007 Małczew

Bieg 1000 m.
Dziewczęta 13-15 lat

I miejsce Edyta Wiktorek 2004 LKS Koluszki
II miejsce Karolina Urbańska 2003 Przecław
III miejsce Weronika Marcinkowska 2003 Brzeziny
IV miejsce Iga Sienkiewicz 2004 SP 2 Brzeziny
V miejsce Katarzyna Skwarka 2002 Przecław
VI miejsce Zuzia Stanecka 2004 Skierniewice
7.Dominika Kubiak 2003 Przecław
8.Agata Klepaczka 2003 Przecław
9.Klaudia Rudnicka 2002 Przecław
10. Zuzanna Polit 2002 Przecław
11.Alina Filipska 2001 ZSP Brzeziny
12.Paulina Amrozińska 2003 Przecław
13.Magdalena Krakowiak 2004 Brzeziny
14.Paulina Staniszewska 2004 Brzeziny
15.Angelika Zalewska 2002 Przecław
16.Paulina Sitek 2002 Przecław
17.Paulina Zalewska 2002 Przecław
18.Kinga Nowak 2004 Brzeziny

Chłopcy 1000 m

I miejsce Sebastian Kwiatkowski 2002 Brzeziny
II miejsce Sebastian Balcerak 2002 Rogów
III miejsce Marcin Gruchała 2002 Mszadla
IV miejsce Mateusz Konwiński 2004 Brzeziny
V miejsce Bartek Zieliński 2003 Przanowice
VI miejsce Aleksander Kacprzyk 2004 SP Kołacin
7.Kacper Śnieguła 2002 Brzeziny
8.Bartosz Szymczyk 2004 SP 2 Brzeziny
9.Maciej Stanecki 2003 Skierniewice
10.Grzegorz Wawrzeńczak 2002 Przecław
11.Jarosław Budziarek 2003 Przecław
12.Dawid Białaszewicz 2004 Brzeziny
13.Adrian Filipiński 2004 Brzeziny
14.Damian Bariasz 2004 Brzeziny
15.Piotr Sokołowski 2003 Gałkówek Kolonia
16.Michał Rosiak 2004 Brzeziny
17.Maciej Reczulski 2004 Brzeziny
18.Aleksander Kolasa 2002 Przecław
19.Krystian Błaszczyk 2003 Gałkówek Kolonia
20.Mateusz Loba 2004 Przecław
21.Jan Kotynia 2003 Brzeziny
22.Karol Sokołowski 2005 Gałkówek Kolonia
23.Jan Kornacki 2003 Przecław
24.Kajetan Cymera 2004 Grzmiąca
25.Mariusz Hejchman 2004 SP Gałkówek Kolonia
26.Kacper Kowalski 2003 Przecław
27.Maciej Grodzki 2003 Brzeziny
28.Jakub Jóźwik 2004 Mroga Dolna

Bieg 3000 m
Kobiety

I miejsce Edyta Wiktorek 2004 LKS Koluszki 15:20,7
II miejsce Magda Filipska 2005 Brzeziny 17:18,9
III miejsce Małgorzata Rosińska 2001 ZSP Brzeziny
IV miejsce Alina Filipska 2001 Brzeziny
V miejsce Eliza Promińska 1978 Nowe Chrusty

Mężczyźni 3000 m

I miejsce Przemysław Kiraga 1998 ZSP Brzeziny 10:49,8
II miejsce Jakub Kamocki 1996 Akademia Sztuk Walki Fight AND WIN 11:03,1
III miejsce Michał Wiktorek 1999 LKS Koluszki 12:13,78
IV miejsce Łukasz Majchrzak 1991 Pietrzyk Running Team
V miejsce Marcin Balcerak 2001 Rogów
VI miejsce Arkadiusz Kobułecki 1995 Popień
7.Radosław Kozłowski 2001 Nowosolna
8.Patryk Wińciorek 2001 Jeżów
10. Patryk Śniady 2001 Brzeziny
11.Damian Płocki 2000 Wągry ZSP Brzeziny
12.Michał Wawrzeńczak 2000 Małczew
13.Piotr Sokołowski 2003 Gałków Kolonia
14.Tomasz Głowacki 1999 ZSP Brzeziny
15. Jakub Kamocki nu

Bieg 10000 m. kobiety

I miejsce Magdalena Pierzchała LKS Koluszki 41:49,0
II miejsce Monika Glonek- Sikora LKS Koluszki 46:51,4
III miejsce Małgorzata Jagiełło 1967 LKS Koluszki 47:06,7
IV miejsce Magdalena Rapacka 2000 Pietrzyk Running Team 55: 02,6
V miejsce Barbara Duda 1988 Justynów 55:14,1
VI miejsce Monika KARWACKA 1977 Koluszki 55:54,2
7 miejsce Zuzanna Wejchert 1987 Łódź- Nowy Bedoń 56:38,8
8.Marzena Szczechowicz 1972 Brzeziny 57:12,3
9.Małgorzata Stanecka 1976 Skierniewice 60:06,1
10. Kamila Szulecka 1982 Andrespol NU
11.Katarzyna Benka 1986 Brzeziny NU
12. Joanna Mędrek 1967 Koluszki NU

Mężczyźni 10000 m

I miejsce Krzysztof Pietrzyk 1979 LKS Koluszki Pietrzyk Running Team 36:48,7
II miejsce Piotr Burtka 1976 Brzeziny 37:14,0
III miejsce Krzysztof Wolski 1983 Gałków Mały 37:33,0
IV miejsce Grzegorz Zdunek 1989 Bedoń 39:59
V miejsce Dariusz Rosa 1970 Jamno 41:18
VI miejsce Rafał Kazimierczak 1979 Bogdanka 41:30
7. Grzegorz Miazek 1978 Brzeziny 42:18
8.Jakub Stefankiewicz 1989 Pietrzyk Running Team 42:45,6
9.Stanisław Żurek 1979 Tadzin 43:03
10.Krzysztof Kotynia 1967 Brzeziny 45:15,2
11.Mariusz Racz 1980 Pietrzyk Running Team 45:15,22
12.Władysław Żaczek 1963 Andrespol 45:28,04
13.Adam Cegła 1985 Brzeziny 45:46,3
14.Przemysław Budziewski 1975 Koluszki 45:57,9
15.Rafa l Kasprzak 1975 Pietrzyk Running Team 46:04,5
16.Stanisław Korczyński 1953 Stary Redzeń 46:44,87
17. Radosław Staszczyk 1972 Brzeziny 49:05,78
18. Marcin Lewandowski 1983 Brzeziny 50:24,8
19. Roman Kornecki 1978 Brzeziny 51:24,6
20. Cezary Gałązka 1968 Brzeziny 51:54,8
21. Dariusz Wroński 1991 Justynów 53:56,4
22. Marcin Stanecki 1976 Skierniewice 54:24,6
23. Arkadiusz Jaranowski 1970 Pietrzyk Running Team 55:14,0
24. Piotr Kosieradzki 1971 Brzeziny 55:34
25. Tomasz Helnok 1983 Nowy Bedoń 56:38,8
26. Dominik Taroń 1974 Gałków Mały 57:54,2
27. Krzysztof Sienkiewicz 1976 Brzeziny 59:49,5
28 Konrad Miller 1998 ZSP Brzeziny 61:49
29. Bartłomiej Lewandowski 1995 Brzeziny 61:49,2
30. Damian Jaworski 1999 Brzeziny 62:22,2

Zdjęcia w GALERII


X Powiatowy Bieg Niepodległościowy BRZEZINY 2017

Starosta Brzeziński Edmund Kotecki i Prezes Uczniowskiego Klubu Sportowego "Lider" Brzeziny Witold Sikorski serdecznie zapraszają małych i dużych do udziału w X Powiatowym Biegu Niepodległościowym BRZEZINY 2017

I. ORGANIZATOR
1.Uczniowski Klub Sportowy „LIDER” Brzeziny ul. Konstytucji 3 Maja 5
95-060 Brzeziny
2.LKS Koluszki

II. PATRONAT
Bieg odbywa się pod patronatem Starosty Powiatu Brzezińskiego Edmunda Koteckiego

III. CELE
1. Upamiętnienie 99. Rocznicy Odzyskania Niepodległości.
2. Upowszechnianie biegania jako najprostszej formy ruchu.
3. Promocja aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia.
4. Promocja Powiatu Brzezińskiego

IV. TERMIN, MIEJSCE I GODZINY STARTU

1. Bieg odbędzie się w dniu 12 listopada 2017 r. w Brzezinach
2. Start będzie miał miejsce na ulicy Konstytucji 3 Maja ( pasaż)
3. Rozpoczęcie imprezy:
- 9.00-10.15- wydawanie numerów startowych, podpisywanie oświadczeń dla uczestników niepełnoletnich
- 11.00-12.30- wydawanie numerów startowych do biegu głównego na 10 kilometrów
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
- 10.45- bieg dziewcząt w kategorii do 9 lat (dystans 300m.)
- 10.50 - bieg chłopców w kategorii do 9 lat (dystans 300m.)
- 11.00- wręczenie pucharów dla kategorii do 9 lat
- 11.15- bieg dziewcząt w kategorii 10—12 lat (dystans 600m.)
- 11.20- bieg chłopców w kategorii 10—12 lat (dystans 600m.)
- 11.30- wręczenie pucharów dla kategorii 10—12 lat
- 11.40- bieg dziewcząt i chłopców w kategorii 13—15 lat (dystans 1000m.)
- 11.50- wręczenie pucharów dla kategorii 13—15 lat
- 12.00- bieg kobiet i mężczyzn w kategorii 16+ ( dystans 3000m.)
- 12.30- wręczenie pucharów dla kategorii 16+
- 13-00- bieg główny dla kobiet i mężczyzn (dystans 10 kilometrów)
- 14.00- zakończenie imprezy i wręczenie pucharów za bieg główny

V. TRASA, DYSTANS
1. Wszystkie biegi rozpoczynać się będą przy skrzyżowaniu ulic Konstytucji 3 Maja i Bohaterów Warszawy.
2. W przypadku biegów na dystansach 600, 1000,3000 i 10000 metrów, trasa biegu będzie oznaczona, a na całej jej długości rozstawione będą osoby informujące o kierunku trasy.
3. Trasa biegu głównego przebiegać będzie następującymi ulicami Brzezin: Konstytucji 3-go Maja, Bohaterów Warszawy, Głowackiego, Kulczyńskiego, Berlinga, Mrocka, Partyzantów, Ogrodowa, Tulipanowa, Zawilcowa, Przedwiośnie.

VI. ZGŁOSZENIA
1. Zgłoszeń - zapisów można dokonywać od dnia 18 października do 9 listopada:
- na adres mailowy: w.sikorski10@wp.pl (p. Witold Sikorski)
- na adres mailowy: antonio5@interia.eu ( p. Antoni Tomczyk)
- pod numerem telefonu: 506-408-620
- pod numerem telefonu: 607-937-487
- osobiście w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Brzezinach
(Witold Sikorski- nauczyciel wych. fiz.)
- uczniowie mogą zapisywać się w swoich szkołach u nauczycieli wychowania fizycznego

VII. UCZESTNICTWO
1. Prawo uczestnictwa w biegu mają osoby, które dokonały zgłoszenia, podpisały się na liście startowej oraz odebrały numer startowy.
3. Podpisując się na liście startowej uczestnik biegu zaświadcza, że stan jego zdrowia umożliwia mu udział w zajęciach przewidzianych w ramach imprezy. Organizator biegu nie zapewnia Uczestnikowi jakiegokolwiek ubezpieczenia na życie, zdrowotnego, odpowiedzialności cywilnej z tytułu choroby, wypadku, odniesienia obrażeń, śmierci lub szkód, jakie mogą wystąpić w związku z obecnością lub uczestnictwem Uczestnika w imprezie, oraz nie ponosi z tego tytułu odpowiedzialności.
4. Osoby niepełnoletnie mogą uczestniczyć w biegu za zgodą rodzica lub opiekuna prawnego, a potwierdzenie tej zgody jest podpis na liście startowej.
5. Podczas biegu wszyscy zawodnicy muszą mieć numery startowe przymocowane do przedniej części koszulek startowych. Zasłanianie numeru startowego w części lub w całości bądź jego modyfikacja są zabronione.
6. Przebywanie na trasie biegu bez ważnego numeru startowego jest niedozwolone. Osoby bez ważnego numeru startowego będą usuwane z trasy przez obsługę trasy. W szczególności zabrania się poruszania się po trasie biegu na rowerach, deskorolkach i innych urządzeniach mechanicznych oraz ze zwierzętami.
7. Zawodnicy na mecie, nieposiadający numeru startowego, nie będą sklasyfikowani.
8. W związku z inicjatywą stworzenia biało-czerwonej flagi zaleca się start w koszulkach okolicznościowych (biały lub czerwony kolor).

VIII. KLASYFIKACJA I NAGRODY
1.Podstawą ustalenia klasyfikacji w poszczególnych kategoriach będzie kolejność dotarcia do mety potwierdzona przez Sędziego Głównego.
2.W biegu głównym za zajęcie miejsca od 1 do 3 przewidziane są nagrody pieniężne, których wysokość będzie uzależniona od całkowitej puli środków uzyskanych od sponsorów (wysokość poszczególnych nagród zostanie podana uczestnikom w dniu biegu).
3.Za zajęcie miejsca od 1 do 3 w każdej kategorii wiekowej będą wręczane puchary, zarówno dla dziewcząt (kobiet) jak i chłopców (mężczyzn).
4.Dla uczestników startujących w kategoriach do 9 lat, 10-12 lat oraz 13-15 lat rozlosowane zostaną wartościowe upominki i nagrody, które zostaną wręczone podczas zakończenia imprezy.
5.Dla uczestników startujących w kategorii 16+, którzy zajmą miejsca od 1 do 3, przewidziane są dodatkowe nagrody rzeczowe.
6.Każdy uczestnik biegu po jego ukończeniu otrzyma pamiątkowy medal.
7.Zawodnicy na mecie nieposiadający numeru startowego, nie będą sklasyfikowani.
8.Wszelkie protesty i zażalenia dotyczące kolejności uczestników należy zgłaszać do Sędziego Głównego, a jego decyzje są ostateczne i nieodwołalne.
9.Uroczyste wręczenie pucharów nastąpi w dniu biegu, a godzina wręczania będzie podawana na bieżąco w trakcie trwania imprezy.

IX. POSTANOWIENIA KOŃCOWE
1. Organizator zapewnia Uczestnikom obsługę medyczną (ratownik medyczny) na czas trwania Biegu.
2. Organizator biegu nie zapewnia Uczestnikowi jakiegokolwiek ubezpieczenia na życie, zdrowotnego, odpowiedzialności cywilnej z tytułu choroby, wypadku, odniesienia obrażeń, śmierci lub szkód, jakie mogą wystąpić w związku z obecnością lub uczestnictwem Uczestnika w imprezie, oraz nie ponosi z tego tytułu odpowiedzialności.
4. Organizator nie odpowiada za rzeczy wartościowe pozostawione bez opieki lub zgubione przez Uczestnika.
5. Wyniki zawodów zostaną umieszczone na stronie internetowej Powiatu Brzezińskiego.
6. Zabrania się jazdy po trasie na rowerach, rolkach, deskorolkach itp. oraz biegu ze zwierzętami. Osoby łamiące ten przepis będą usuwane z trasy.
7.Zabezpieczenie zaplecza higieniczno- sanitarnego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych ul. Konstytucji 3 Maja 5
8. We wszystkich sprawach nieujętych Regulaminem decyduje Organizator Biegu, któremu przysługuje wiążąca i ostateczna interpretacja Regulaminu.
9. Wszelkie zapytania związane z imprezą można kierować do osoby odpowiedzialnej za przygotowanie i przeprowadzenie biegu:
- Witold Sikorski tel. 506-408-620
- Antoni Tomczyk tel. 607-937-487

Sponsorami nagród są:
Fit Centrum Koluszki
Producent namiotów NAP
Art Fili Twój Ogród Felicjanów
Inter Solar w Buczku - właściciel restauracji "Raz na wozie"