czwartek, 18 kwietnia 2019
Imieniny: Alicji, Bogusławy i Barbary
IX Bieg Niepodległościowy

X Bieg Niepodległościowy Powiatu Brzezińskiego

Poniżej wyniki:

Bieg 300m.
Dziewczęta do lat 9 i młodsze

I miejsce Adriana Świerczyńska 2008 Brzeziny
II miejsce Nadia Gulej 2009 SP 2 Brzeziny
III miejsce Marika Król 2008 Brzeziny
IV miejsce Irmina Kłąb 2008 Przanówka
V miejsce Zuzanna Sobczak 2008 Brzeziny
VI miejsce Oliwia Wieczorek 2008 Koluszki
7.Anna Siemińska 2010 LKS Koluszki
8.Zuzanna Szurek 2008 Brzeziny
9.Michalina Kotecka 2010 Brzeziny
10. numer startowy 283
11.Zuzanna Sobczak 2008 Brzeziny
12.Anna Szymańska 2009 Brzeziny
13.Nikola Kołodziej 2008 Brzeziny
14.Maja Wiktorek 2010 Zalesie
15.Magdalena Łukasik Zalesie
16. Martyna Wieczorek 2008 Brzeziny
17.Julia Kąpińska 2010 Rozworzyn
18.Lena Trzewikowska 2011 Brzeziny
19.Roksana Król 2011 Brzeziny
20.Nadia Kmieciak 2010 Przecław
21.Joanna Brzezińska 2010 Brzeziny
22.Maria Wojdal 2011 Szymaniczki
23 Lena Malczewska 2012 Brzeziny
24.Gabriela Zawadzka 2014 Brzeziny

Chłopcy 300 m
do lat 9 i młodsze

I miejsce Maciej Płoszka 2008 Brzeziny
II miejsce Braian Sobieszkoda 2009 Brzeziny
III miejsce Dawid Sopada 2008 Janówka
IV miejsce Igor Syrek 2008 Jordanów
V miejsce Ksawery Sienkiewicz 2009 Brzeziny
VI miejsce Jakub Budlecki 2009 Syberia
7.Nikolas Lepski 2008 Rochna
8.Dawid Gwiazda 2008 Brzeziny
9.Jan Wodzyński 2008 Brzeziny
10.Adrian Pryk 2008 Brzeziny
11.Eryk Kamiński 2008 Brzeziny
12.Filip Liśkiewicz 2010 Brzeziny
13.Aleksander Zuchora 2008 Tworzyjanki
14.Eryk Góralczyk 2009 SP 2 Brzeziny
15.Michał Korbel 2009 Przanówka
16.Krzysztof Wojdal 2010 Przecław
17.Maciej Dziubiński 2008 Brzeziny
18.Bartek Sobkiewicz 2010 Brzeziny
19.Jakub Sobkiewicz 2010 Brzeziny
20.Nikodem Kamiński 2010 Brzeziny
21.Jan Kruk 2009 Stare Skoszewy
22.Oskar Grales 2011 Brzeziny
23.Mateusz Sobkiewicz 2008 Witkowice
24.Miłosz Derach 2009 Akademia Sztuk Walki Fight AND WIN
25.Miłosz Steinhauer 2009 Brzeziny
26.Jakub Dąbrowski 2011 Brzeziny
27.Adam Szubert 2010 Zalesie
28.Tomasz Tomaszewski 2011 Bogdanka
29.Seweren Trześniawski 2012 Brzeziny
30.Seweryn Górski 2012 Brzeziny
31.Karol Jaworski 2014 Brzeziny
32.Stanisław Desperak 2014 Gałków Duzy
33.Adam Trzewikowski 2013 Brzeziny

Bieg na 600 m
Dziewczęta 10-12 lat (2007-2005)

I miejsce Aleksandra Kaźmierczak 2005 SP Nr2 Brzeziny
II miejsce Natalia Mospinek 2005 Brzeziny
III miejsce Natalia Niźnikowska 2005 Brzeziny
IV miejsce Zuzanna Gadomska 2005 SP 2 Brzeziny
V miejsce Izabela Potargowicz 2006 SP Kołacin
VI miejsce Magdalena Filipska 2005 Gałkówek Kolonia
7.Anna Skwarka 2005 Brzeziny
8.Natalia Tomaszewska 2007 SP Bogdanka
9.Julia Kencler 2005 Brzeziny
10.Julia Filipiak 2005 SP 1 Brzeziny
11. Milena Guzek 2005 Brzeziny
12.Weronika Skrzyńska 2007 SP2 Brzeziny
13.Karolina Korbel 2007 SP Bogdanka
14.Maja Płocka 2007 SP 2 Brzeziny
15.Maja Maciak 2007 SP 1 Brzeziny
16.Karina Kurka 2005 SP Bogdanka
17.Anna Siemińska 2006 LKS Koluszki
18.Klaudia Dziuda 2006 SP Kołacin
19.Wanesa Potargowicz 2007 SP Kołacin
20.Patrycja Kubiak 2005 SP 2 Brzeziny
21.Zofia Żiółkowska 2006 Brzeziny
22.Nikola Wojdal 2007 SP Bogdanka
23.Zuzanna Bartnicka 2007 SP 2 Brzeziny
24.Wiktoria Adamus 2007 Brzeziny
25.Justyna Mędra 2005 SP 2 Brzeziny
26.Nadia Hoffman 2007 Brzeziny
27.Alicja Sasin 2007 Brzeziny
28.Nikola Karwacka 2005 SP 1 Brzeziny
29.Małgorzata Budziewska 2009 SP Brzeziny
30.Maja Polit 2006 SP Bogdanka
31.Julia Rubaj 2007 SP Bogdanka
32.Sara Kowalska 2007 SP 2 Brzeziny
33.Julia Janiszewska 2007 SP 1 Brzeziny
34.Iza Sicińska 2007 SP Dąbrówka Duża
35.Julia Kubicka 2007 Syberia
36.Wiktoria Czapska 2005 SP 1 Brzeziny
37.Kornelia Terka 2007 SP Dąbrówka Duża
38.Weronika Nizerska 2005 Brzeziny
39.Wiktoria Piotrkowska 2005 SP 1 Brzeziny
40.Weronika Grodzka 2006 SP Brzeziny
41.Kinga Wojdal 2007 SP Bogdanka
42.Kamila Butkiewicz 2006 Brzeziny
43.Aleksandra Nowaczyk 2007 SP Bogdanka
44.Daria Grzejszczak 2005 SP 1 Brzeziny
45.Maja Łukasik 2007 SP Dąbrówka Duża
46.Martyna Godala 2007 SP Dąbrówka Duża

Chłopcy 600 m

I miejsce Kacper Płoszka 2005 SP 2 Brzeziny
II miejsce Karol Sokołowski 2005 Gałkówek Kolonia
III miejsce Bartłomiej Kubicki 2005 Syberia
IV miejsce Mateusz Macha 2007 SP Kołacin
V miejsce Bartłomiej Walczak 2005 Brzeziny
VI miejsce Alan Malczewski 2006 Brzeziny
7. Dominik Eliasiewicz 2005 Brzeziny
8.Maciej Korbel 2005 SP Bogdanka
9.Damian Budlecki 2006 Syberia
10.Maciej Wawrzonek 2007 SP 2 Brzeziny
11.Krzysztof Kubryn 2005 SP 2 Brzeziny
12.Adam Szymański 2006 Brzeziny
13.Adam Żurek 2007 SP 2 Brzeziny
14.Jakub Trześniowski 2005 SP 2 Brzeziny
15.Tomasz Korbel 2007 Przanówka
16.Szymon Łukasik 2006 SP 1 Brzeziny
17.Jakub Karbowiak 2006 SP 2 Brzeziny
18.Mikołaj Śniady 2006 Brzeziny
19.Dawid Rawicki 2007 Dąbrówka Duża
20.Michał Loba 2007 Brzeziny
21.Wiktor Budziewski 2007 Koluszki
22.Jakub Kowalski 2007 SP 1 Brzeziny
23.Bartosz Lewandowski 2007 SP Bogdanka
24.Wiktor Burtka 2006 SP 2 Brzeziny
25.Jakub Urbański 2006 Brzeziny
26.Wiktor Ferdzyn 2006 SP 2 Brzeziny
27.Jacek Spychalski 2007 Koluszki
28.Filip Jaruszkowski 2005 SP 2 Brzeziny
29.Aleksander Góralczyk 2006 SP2 Brzeziny
30.Krystian Kłos 2007 Brzeziny
31.Damian Podgórski 2007 Małczew

Bieg 1000 m.
Dziewczęta 13-15 lat

I miejsce Edyta Wiktorek 2004 LKS Koluszki
II miejsce Karolina Urbańska 2003 Przecław
III miejsce Weronika Marcinkowska 2003 Brzeziny
IV miejsce Iga Sienkiewicz 2004 SP 2 Brzeziny
V miejsce Katarzyna Skwarka 2002 Przecław
VI miejsce Zuzia Stanecka 2004 Skierniewice
7.Dominika Kubiak 2003 Przecław
8.Agata Klepaczka 2003 Przecław
9.Klaudia Rudnicka 2002 Przecław
10. Zuzanna Polit 2002 Przecław
11.Alina Filipska 2001 ZSP Brzeziny
12.Paulina Amrozińska 2003 Przecław
13.Magdalena Krakowiak 2004 Brzeziny
14.Paulina Staniszewska 2004 Brzeziny
15.Angelika Zalewska 2002 Przecław
16.Paulina Sitek 2002 Przecław
17.Paulina Zalewska 2002 Przecław
18.Kinga Nowak 2004 Brzeziny

Chłopcy 1000 m

I miejsce Sebastian Kwiatkowski 2002 Brzeziny
II miejsce Sebastian Balcerak 2002 Rogów
III miejsce Marcin Gruchała 2002 Mszadla
IV miejsce Mateusz Konwiński 2004 Brzeziny
V miejsce Bartek Zieliński 2003 Przanowice
VI miejsce Aleksander Kacprzyk 2004 SP Kołacin
7.Kacper Śnieguła 2002 Brzeziny
8.Bartosz Szymczyk 2004 SP 2 Brzeziny
9.Maciej Stanecki 2003 Skierniewice
10.Grzegorz Wawrzeńczak 2002 Przecław
11.Jarosław Budziarek 2003 Przecław
12.Dawid Białaszewicz 2004 Brzeziny
13.Adrian Filipiński 2004 Brzeziny
14.Damian Bariasz 2004 Brzeziny
15.Piotr Sokołowski 2003 Gałkówek Kolonia
16.Michał Rosiak 2004 Brzeziny
17.Maciej Reczulski 2004 Brzeziny
18.Aleksander Kolasa 2002 Przecław
19.Krystian Błaszczyk 2003 Gałkówek Kolonia
20.Mateusz Loba 2004 Przecław
21.Jan Kotynia 2003 Brzeziny
22.Karol Sokołowski 2005 Gałkówek Kolonia
23.Jan Kornacki 2003 Przecław
24.Kajetan Cymera 2004 Grzmiąca
25.Mariusz Hejchman 2004 SP Gałkówek Kolonia
26.Kacper Kowalski 2003 Przecław
27.Maciej Grodzki 2003 Brzeziny
28.Jakub Jóźwik 2004 Mroga Dolna

Bieg 3000 m
Kobiety

I miejsce Edyta Wiktorek 2004 LKS Koluszki 15:20,7
II miejsce Magda Filipska 2005 Brzeziny 17:18,9
III miejsce Małgorzata Rosińska 2001 ZSP Brzeziny
IV miejsce Alina Filipska 2001 Brzeziny
V miejsce Eliza Promińska 1978 Nowe Chrusty

Mężczyźni 3000 m

I miejsce Przemysław Kiraga 1998 ZSP Brzeziny 10:49,8
II miejsce Jakub Kamocki 1996 Akademia Sztuk Walki Fight AND WIN 11:03,1
III miejsce Michał Wiktorek 1999 LKS Koluszki 12:13,78
IV miejsce Łukasz Majchrzak 1991 Pietrzyk Running Team
V miejsce Marcin Balcerak 2001 Rogów
VI miejsce Arkadiusz Kobułecki 1995 Popień
7.Radosław Kozłowski 2001 Nowosolna
8.Patryk Wińciorek 2001 Jeżów
10. Patryk Śniady 2001 Brzeziny
11.Damian Płocki 2000 Wągry ZSP Brzeziny
12.Michał Wawrzeńczak 2000 Małczew
13.Piotr Sokołowski 2003 Gałków Kolonia
14.Tomasz Głowacki 1999 ZSP Brzeziny
15. Jakub Kamocki nu

Bieg 10000 m. kobiety

I miejsce Magdalena Pierzchała LKS Koluszki 41:49,0
II miejsce Monika Glonek- Sikora LKS Koluszki 46:51,4
III miejsce Małgorzata Jagiełło 1967 LKS Koluszki 47:06,7
IV miejsce Magdalena Rapacka 2000 Pietrzyk Running Team 55: 02,6
V miejsce Barbara Duda 1988 Justynów 55:14,1
VI miejsce Monika KARWACKA 1977 Koluszki 55:54,2
7 miejsce Zuzanna Wejchert 1987 Łódź- Nowy Bedoń 56:38,8
8.Marzena Szczechowicz 1972 Brzeziny 57:12,3
9.Małgorzata Stanecka 1976 Skierniewice 60:06,1
10. Kamila Szulecka 1982 Andrespol NU
11.Katarzyna Benka 1986 Brzeziny NU
12. Joanna Mędrek 1967 Koluszki NU

Mężczyźni 10000 m

I miejsce Krzysztof Pietrzyk 1979 LKS Koluszki Pietrzyk Running Team 36:48,7
II miejsce Piotr Burtka 1976 Brzeziny 37:14,0
III miejsce Krzysztof Wolski 1983 Gałków Mały 37:33,0
IV miejsce Grzegorz Zdunek 1989 Bedoń 39:59
V miejsce Dariusz Rosa 1970 Jamno 41:18
VI miejsce Rafał Kazimierczak 1979 Bogdanka 41:30
7. Grzegorz Miazek 1978 Brzeziny 42:18
8.Jakub Stefankiewicz 1989 Pietrzyk Running Team 42:45,6
9.Stanisław Żurek 1979 Tadzin 43:03
10.Krzysztof Kotynia 1967 Brzeziny 45:15,2
11.Mariusz Racz 1980 Pietrzyk Running Team 45:15,22
12.Władysław Żaczek 1963 Andrespol 45:28,04
13.Adam Cegła 1985 Brzeziny 45:46,3
14.Przemysław Budziewski 1975 Koluszki 45:57,9
15.Rafa l Kasprzak 1975 Pietrzyk Running Team 46:04,5
16.Stanisław Korczyński 1953 Stary Redzeń 46:44,87
17. Radosław Staszczyk 1972 Brzeziny 49:05,78
18. Marcin Lewandowski 1983 Brzeziny 50:24,8
19. Roman Kornecki 1978 Brzeziny 51:24,6
20. Cezary Gałązka 1968 Brzeziny 51:54,8
21. Dariusz Wroński 1991 Justynów 53:56,4
22. Marcin Stanecki 1976 Skierniewice 54:24,6
23. Arkadiusz Jaranowski 1970 Pietrzyk Running Team 55:14,0
24. Piotr Kosieradzki 1971 Brzeziny 55:34
25. Tomasz Helnok 1983 Nowy Bedoń 56:38,8
26. Dominik Taroń 1974 Gałków Mały 57:54,2
27. Krzysztof Sienkiewicz 1976 Brzeziny 59:49,5
28 Konrad Miller 1998 ZSP Brzeziny 61:49
29. Bartłomiej Lewandowski 1995 Brzeziny 61:49,2
30. Damian Jaworski 1999 Brzeziny 62:22,2

Zdjęcia w GALERII


 

Atrakcją "IX Powiatowego Biegu Niepodległościowego" 13 listopada 2016 r. będzie - DODATKOWO W TYM ROKU
- konkurencja rowerowa na dystansie 3000m dla roczników:

1. chłopcy i dziewczynki rocznik 2007 i młodsi (do 3 kl SP)
2. chłopcy i dziewczynki rocznik 2006 i 2004 (4-6 SP)
3. open rocznik 2003 - 2001 (Gimnazjum)

Start konkurencji rowerowej o godzinie 11:55
zapraszamy amatorów.
Wymagane: dowolny sprawny rower i kask rowerowy.
Zdobywcy miejsc 1-3 dostaną oryginalne pamiątkowe medale.
Można startować w konkurencji biegowej i rowerowej.
Zapisy do 10.11 pod adresem mailowym BrzezinyMTB@10g.pl lub pod numerem telefonu 515 317703
i w dniu imprezy od 9.00 do 11:30. UPAMIĘTNIJMY RAZEM 98. ROCZNICĘ ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI!!!



Starosta Brzeziński Edmund Kotecki

UKS „LIDER” Brzeziny

LKS Koluszki
PCZ w Brzezinach sp. z o. o.

 ZAPRASZAJĄ
do udziału w IX Powiatowym Biegu Niepodległościowym dla upamiętnienia 98. Rocznicy Odzyskania Niepodległości, który odbędzie się 13 listopada 2016 r.

 

PROGRAM

- 9.00-10.15- wydawanie numerów startowych, podpisywanie oświadczeń dla uczestników niepełnoletnich

- 11.00-12.30- wydawanie numerów startowych do biegu głównego na 10 kilometrów

- 10.45- bieg dziewcząt w kategorii do 9 lat (dystans 300m.)

- 10.50- bieg chłopców w kategorii do 9 lat (dystans 300m.)

- 11.00- wręczenie pucharów dla kategorii do 9 lat

- 11.15- bieg dziewcząt w kategorii 10—12 lat (dystans 600m.)

- 11.20- bieg chłopców w kategorii 10—12 lat (dystans 600m.)

- 11.30- wręczenie pucharów dla kategorii 10—12 lat

- 11.40- bieg dziewcząt i chłopców w kategorii 13—15 lat (dystans 1 km.)

- 11.50- wręczenie pucharów dla kategorii 13—15 lat

- 12.00- bieg kobiet i mężczyzn w kategorii 16+ ( dystans 3 km.)

- 12.30- wręczenie pucharów dla kategorii 16+

- 13-00-  bieg główny dla kobiet i mężczyzn (dystans 10 kilometrów)

- 14.00- zakończenie imprezy i wręczenie pucharów za bieg główny

Start będzie miał miejsce w Brzezinach na ulicy Konstytucji 3 Maja ( pasaż)

Zgłoszeń - zapisów można dokonywać od dnia 24 października do 9 listopada:
-  na adres mailowy: w.sikorski10@wp.pl

- na adres mailowy: antonio5@interia.eu ( p. Antoni Tomczyk)
- pod numerem telefonu: 506-408-620
- pod numerem telefonu: 607-937-487
- osobiście w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Brzezinach ( Witold Sikorski- nauczyciel wych. fiz.),
Uczniowie mogą zapisywać się w swoich  szkołach u nauczycieli wychowania fizycznego.

Dla każdego uczestnika Biegu medal, dla tych, którzy zajmą miejsca od 1 do 3 w każdej kategorii nagrody.

Więcej szczegółów w Regulaminie.

Załączniki: 

 


 

VIII Bieg Niepodległości