sobota, 20 kwietnia 2024
Imieniny: Agnieszki, Amelii i Szymona

Sytuacja epidemiologiczna w DPSach na terenie Powiatu Brzezińskiego - stan na dzień 16 listopada br.

16-11-2020

SZANOWNI MIESZKAŃCY POWIATU BRZEZIŃSKIEGO !

Informuję, że na dzień 16 listopada 2020r. w Domu Pomocy Społecznej w Brzezinach wystąpiło 65 przypadków zarażenia koronawirusem wśród mieszkańców. U większości mieszkańców choroba ma przebieg łagodny. W Domu Pomocy Społecznej w Dąbrowie 4 mieszkanki mają wynik pozytywny i przechodzą chorobę bezobjawowo.

Dziękuję wszystkim wspierającym dyrekcje oraz personel Domów Pomocy Społecznych.

Podziękowania kieruję również do wszystkich pracowników DPS - ów z terenu Powiatu Brzezińskiego za trud i wysiłek w walce o zdrowie mieszkańców naszych Domów.

Ponownie apeluję do Mieszkańców Powiatu Brzezińskiego o zachowanie wszelkiej ostrożności, dbajmy o siebie nawzajem, a w szczególności otoczmy opieką  osoby starsze.