czwartek, 28 marca 2024
Imieniny: Aleksandra, Renaty i Joanny

Powiatowe obchody Dnia Pracownika Socjalnego

29-11-2019

W dniu 22 listopada 2019 roku pod patronatem Starosty Brzezińskiego odbyły się powiatowe obchody Dnia Pracownika Socjalnego. Gospodarzem obchodów było Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Brzezinach, a cała uroczystość odbyła się w świetlicy Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Brzezinach. Na spotkanie przybyli kierownicy ośrodków pomocy społecznej i dyrektorzy domów pomocy społecznej z terenu powiatu wraz z pracownikami oraz zaproszeni goście. Starosta Brzeziński Pani Renata Kobiera na wstępnie odczytała życzenia Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Marleny Maląg skierowane do wszystkich pracowników służb społecznych, a następnie osobiście podziękowała pracownikom jednostek samorządowych za codzienny wysiłek i trud wkładany w pracę na rzecz osób znajdujących się w trudnych sytuacjach życiowych. Uroczystościom towarzyszył koncert uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Brzezinach.

Zdjęcia dostępne TUTAJ