sobota, 04 kwietnia 2020
Imieniny: Ambrożego, Izodora i Wacławy

Komunikat Starosty Brzezińskiego dotyczący zamknięcia Starostwa Powiatowego w Brzezinach dla Klientów w związku z wprowadzeniem w kraju stanu zagrożenia epidemicznego.

15-03-2020

Komunikat Starosty Brzezińskiego dotyczący zamknięcia Starostwa Powiatowego w Brzezinach dla Klientów w związku z wprowadzeniem w kraju stanu zagrożenia epidemicznego.

Szanowni Państwo,
w związku z kolejnymi przypadkami zachorowań na COVID-19, kluczowe znaczenie mają szeroko zakrojone działania profilaktyczne. Jednym z najważniejszych zaleceń służb epidemiologicznych jest rekomendacja pozostania w domach i ograniczenia spotkań oraz unikanie dużych zbiorowisk ludzi.
W trosce o zdrowie Mieszkańców Powiatu Brzezińskiego oraz pracowników Urzędu podjęłam decyzję, że od dnia 16 marca 2020 roku do odwołania zostaje zamknięta bezpośrednia obsługa klientów w Starostwie Powiatowym w Brzezinach.

Starostwo Powiatowe w Brzezinach pracuje normalnie, ale bez bezpośredniego kontaktu z Klientem.

1. Do odwołania Starostwo Powiatowe w Brzezinach nie przyjmuje klientów z wyłączeniem sytuacji nadzwyczajnych umówionych wcześniej telefonicznie lub mailowo,
2. Urzędnicy nie przerywają pracy, sprawy załatwiane są drogą telefoniczną, elektroniczną lub pocztową (w załączeniu lista telefonów do wydziałów oraz adresy mailowe, z których należy korzystać - dostępne TUTAJ, WNIOSKI I DRUKI DO POBRANIA - dostępne TUTAJ)
3. Korespondencja przyjmowana jest jedynie drogą pocztową, mailowo i poprzez platformę e-PUAP,
4. Przy Wydziale Organizacyjnym i Kadr Starostwa Powiatowego w Brzezinach (ul. Sienkiewicza 16, 96-060 Brzeziny) zostanie umieszczona skrzynka, w której Mieszkańcy będą mieli możliwość pozostawienia przyniesionych ze sobą wniosków i pism.

Za utrudnienia przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość.

Starosta Brzeziński
Renata Kobiera