piątek, 19 kwietnia 2024
Imieniny: Jerzego, Tymona i Konrada

Dożynki Gminno - Powiatowe 2020

09-09-2020

W dniu 6 września br. w Kościele Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Rogowie o godz. 11:30 proboszcz ks. Andrzej Warszewik odprawił Dożynkowo – Dziękczynną Mszę Świętą w intencji Rolników, Sadowników i Pszczelarzy. Starostami tegorocznych Dożynek byli: Starosta Brzeziński Renata Kobiera i Wójt Gminy Rogów Daniel Kołada. Uroczystości dożynkowe objęte były Patronatem Narodowym Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej  Andrzeja Dudę, którego treść odczytał Wicestarosta Ryszard Śliwkiewicz.  Starosta Brzeziński Renata Kobiera dziękuje mieszkańcom Gminy Rogów za przygotowanie kościoła na uroczystości dożynkowe jak i za wieniec dożynkowy oraz mieszkankom Domu Pomocy Społecznej w Dąbrowie za przygotowanie powiatowego wieńca dożynkowego.

Zdjęcia dostępne TUTAJ.